Plesové šaty
- [24.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat








Krasné šaty,vel.S.,s krajkou,spodničkou by chtělo projit a zahnout na stroji…měla jsem na sobě a nebylo nic vidět protože nahoře je tyl…dalsí vec na tylu je zašitá dírka na zadní straně,ale u nošení to není znát…nadherné a krasne sedí..je možné vzit bez podprsenky,ma vycpavky…sedí krásne…sleva na sety..po rychle domluvě možná sleva
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *