Šátek GAP
- [25.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat








Kdysi jsem si přivezla z Londýna...
Nosila jsem a nechávala z nostalgie.
Štítek jsem ostříhala, ale myslim, te tam je bavlna a nějaký len.
Moc příjemný na nošení.
Míry 105 x 105 , + třešně 6 cm
Nosila jsem a nechávala z nostalgie.
Štítek jsem ostříhala, ale myslim, te tam je bavlna a nějaký len.
Moc příjemný na nošení.
Míry 105 x 105 , + třešně 6 cm
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *