Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do: Kč
Hlavní stránka > Oblečení > Svatební šaty > Inzerát č. 224224972

Svatební šaty

- [24.9. 2026]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Svatební šaty - 1
Svatební šaty - 2
Svatební šaty - 3
Svatební šaty - 4
Svatební šaty - 5
Prodám krásné svatební šaty. Vrch krajka, spodek splývavá sukně. Odstín ivory. Velikost cca S/M. Vhodné pro výšku postavy okolo 165 cm (plus mínus 5 cm). Možnost osobního předání v Brně - Nový Lískovec.
Délka šatů je 150 cm, obvod přes prsa 80-84 cm, pas v nejužším místě 72 cm. Značka Madora.

Jméno:

Andrea Nováková

Telefon:

604... zobraz číslo

Lokalita:Mapa634 00 Brno

Vidělo:

25 lidí

Cena:

7 500 Kč
Uživatel
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi
PodobnéVyhledat podobné inzeráty

Kontaktovat inzerenta emailem

Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.

Vaše telefonní číslo *





Podobné inzeráty
Svatební šaty Ty momenty Svatební šaty Ty momenty - [25.9. 2026]
Se spadlým rukávem, korzet. Zkrácené na výšku postavy 160-165cm s podpatkem cca 6 cm. Lze vyzkoušet v Praze. Jihlave, velikost 36-38 Mám k tomu i závoj. Původní cena šatů 27 000, závoj 1500


15 000 Kč
Praha 4
147 00
16 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Svatební šaty IVORY, vel. 38 Svatební šaty IVORY, vel. 38 - [25.9. 2026]
Prodám své svatební šaty v barvě ivory. Šaty byly nošené pouze jednou a pouze na obřad, jsou ve velmi pěkném stavu, profesionálně vyčištěné a připravené udělat radost další nevěstě. Moje výška je 180 cm, na fotkách jsem bez podpatků. Šaty krásně ...


4 900 Kč
Havlíčkův Brod
582 66
24 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Svatební šaty krajkové IVORY, vel. 38 Svatební šaty krajkové IVORY, vel. 38 - [25.9. 2026]
Prodám své svatební šaty v barvě ivory. Jedná se o celokrajkové šaty s vlečkou české výroby značky Madora. Šaty byly nošené pouze jednou, jsou ve velmi pěkném stavu, profesionálně vyčištěné a připravené pro další nevěstu. Moje výška je 180 cm, na ...


4 900 Kč
Havlíčkův Brod
582 66
19 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Svatební šaty vel.S -- Jana Jurčenko Svatební šaty vel.S -- Jana Jurčenko - [25.9. 2026]
Prodám svatební šaty jen předvedené na módní přehlídce. Jinak nenošené od známe slovenské návrhářky Jany Jurčenko. Bohužel ve spodní části šatů jsou roztržené. Viz foto. PC - 15.000 Prosím jen e-mail, ozvu se.


4 000 Kč
Praha 7
170 00
19 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Svatební šaty Aire Barcelona GIA. Vel. 36 Svatební šaty Aire Barcelona GIA. Vel. 36 - [25.9. 2026]
Predám tieto nádherné svadobné šaty. Mala som ich na vlastnej svadbe, sú profesionálne vyčistené. Farba je Ivory, majú tylovu sukňu a čipkovaný top s krásnymi holými zády a jemnými ramínky. Ja som vysoká (185cm) a šaty som mala bez podpatku, byli mi ...


11 000 Kč
Praha 2
120 00
23 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Krajkovotylove bile svatebni saty Krajkovotylove bile svatebni saty - [24.9. 2026]
prodam bile krajkovo/tylove svatebni saty, velikost 38-42 na snerovani,vyska 170 cm +3cm podpatek, profesionalne vycistene,velmi pohodlne,jsem prvni majitel. K satum je dlouhy bily svatebni zavoj, kratky bily svatebni zavoj s bilym lemem, dve spodnik ...


10 000 Kč
Ústí nad Orlicí
562 01
27 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nádherné svatební šaty v bílo tělové barvě Nádherné svatební šaty v bílo tělové barvě - [24.9. 2026]
V případě zájmu mi prosím napište přes formulář zde na Bazoši nebo pošlete SMS, děkuji. Velikost 38 -40 v případě zájmu ráda přeměřím. Koukněte na mé další inzeráty, prodávám více šatů 🙂


4 490 Kč
Bruntál
794 01
25 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Boho romantické svatební šaty s krajkou Boho romantické svatební šaty s krajkou - [24.9. 2026]
Prodávám svatební šaty 🤍 Nádherné svatební šaty, korzet (šněrování), spadlá ramena (lze odepnout), bohatá sukně, součástí je i zlatý pásek Velmi příjemné, lehké a pohodlné Původně ze salonu NgaLinh Bridal Velikost XS - S, košický A/B/C Cena 1 ...


15 000 Kč
Třebíč
676 02
24 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Krajkové svatební šaty Krajkové svatební šaty - [24.9. 2026]
Prodám nádherné svatební šaty, vyčištěné, vyžehlené. Šaty jsem kupovala nové ve svatebním salónu v Polsku. Na štítku je uvedena velikost 36/38. Moje výška je 163cm a podpatky jsem k nim měla 10cm. Šaty nebyly nijak upravované jen byly dovnitř vši ...


10 000 Kč
Karviná
735 43
23 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nové společenské dlouhé hedvábné maturitní plesové šaty Nové společenské dlouhé hedvábné maturitní plesové šaty - [24.9. 2026]
Nádherné luxusní nové (jen zkoušené v salónu) svatební šaty z vysoce kvalitních materiálů (hedvábí, krajka, tyl). Je to italská výroba značka Morbar z centra módy ve Florencii, navíc originální jediný kus, který na nikom jiném nenajdete, protože salo ...


6 500 Kč
Karlovy Vary
362 72
23 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat


©2026 Bazoš - Inzerce, Bazar Svatební šaty
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Oblečení celkem: 91268, za 24 hodin: 1886

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko